Home for the Lynx

Home for the Lynx

У Магічному Лісі Мавки будуть жити не тільки міфічні істоти, а й рідкісні тварини, які охороняються Червоною книгою України. Одна з місій мультфільму – привернути Вашу увагу до збереження цих тварин і допомогти їм. Разом з нашим партнером, Всесвітнім фондом природи WWF в Україні, ми започаткували всеукраїнську акцію «Будинок для Рисі», мета якої – допомогти рисі і її дитинчатам вижити в українських лісах.

Старт акції заплановано на початок червня, з виходом серії книг, присвячених анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня». До серії входить перевидання класичної драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки українською та англійською мовами у кінообкладинці, хрестоматійне видання поеми для дітей з концепт-артами з анімаційного проекту і скетчбук з героями фільму.

З кожного проданого примірника серії будуть відраховані 5 гривень, які підуть на дослідження популяції євразійської рисі в Поліссі. Після завершення дослідження спільно з лісництвами розпочнуться роботи з поліпшення умов місць проживання рисей.

Акція «Будинок для рисі» буде проходити до і під час релізу мультфільму, збір грошей буде проходити під час запуску всіх форматів бренду (Всесвіту) «Мавки» - книги, шоу, виставки, випуск одягу, прикрас або іграшок. Кошти також будуть акумулюватися на платформах WWF в Україні.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті і в соціальних мережах Facebook і Instagram. Ми будемо інформувати про нові подробиці та результати акції «Будинок для Рисі», і розповімо, як ви можете брати участь в наших ініціативах щодо збереження лісів і рідкісних видів тварин в Україні.

#МавкаЗаЛіси