«Врятуємо рись!»

«Врятуємо рись!»

У Магічному Лісі Мавки житимуть не тільки міфічні істоти, а й рідкісні тварини, які перебувають під охороною Червоної книги України. Одна з місій мультфільму – екологічна, її мета – привернути вашу увагу до збереження цих тварин і допомогти їм. Разом із нашим партнером, Всесвітнім фондом природи WWF в Україні, ми започаткували всеукраїнську довгострокову благодійну акцію «Врятуємо рись!», мета якої – допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Кошти, зібрані під час акції, спрямують на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі. Після завершення дослідження спільно з лісництвами буде розпочато роботи з поліпшення умов в ареалах проживання рисей.

Збір грошей відбуватиметься під час запуску всіх форматів бренду (Всесвіту) “Мавки” – книжок, шоу, виставок, колекцій прикрас – і триватиме до і під час релізу мультфільму. Кошти також буде акумульовано на платформах WWF в Україні.

Стежте за новинами на нашому сайті і в соціальних мережах Facebook та Instagram. Ми будемо інформувати про нові подробиці та результати акції «Врятуємо рись!» і розповімо, як ви можете брати участь в наших ініціативах щодо збереження лісів та рідкісних видів тварин в Україні.

Що ви вже можете придбати – і допомогти Рисі:

Серія книжок, присвячених анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня», до якої входять перевидання класичної драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки українською та англійською мовами у кінообкладинці, переказ поеми для дітей з концепт-артами з анімаційного проекту і скетчбук з героями фільму.

З кожного проданого примірника серії 5 гривень буде спрямовано на рахунок акції «Врятуємо рись!».

Кулон Мавчин Оберіг – це прадавня українська руна, що символізує гармонію чотирьох стихій та оберігає красу жінки, підсилюючи джерело внутрішньої енергії та природну жіночу магію. Оберіг захищає власницю і дарує їй свою споконвічну силу. Прикраса є творінням двох брендів, що мають спільні цінності, філософію та бачення соціальної відповідальності: анімаційного фільму «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» та ювелірного дому OBERIG jewelry.

Майстерність професіоналів ювелірного дому OBERIG і сила стародавніх українських символів знайшли своє втілення у лімітованій серії витончених прикрас із міді та срібла. Кожного дня Мавчин Оберіг буде нагадувати вам, що світ стає кращим, коли кращими стаємо ми. Цей кулон зробить вас Берегинею природних скарбів рідної землі: 100 гривень від купівлі Мавчиного Оберега буде спрямовано на рахунок акції «Врятуємо рись!».