Про проект

ЛОГЛАЙН

Мавка — Душа Лісу і його новообрана Берегиня — закохується у людину, талановитого музику Лукаша, й опиняється перед складним вибором: кохання чи її обов'язок перед лісом.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

Проект створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки  «Лісова пісня» та на образах зі слов’янської міфології. Анімаційний фільм буде зрозумілим найширшій аудиторії по всьому світові, але водночас він містить чарівність української автентики, що принесе глядачам дещо нове і досі нерозкрите у світовій анімації.  Сюжет «Мавки» зацікавить дорослих своєї оригінальністю, а дітей – пригодами і гумором.

МІССІЇ ПРОЕКТУ

Привернути увагу до екологічних проблем —зникнення все більшого числа представників української флори і фауни, занесених до Червоної книги України, а також вирубки українських пралісів. Саме тому до магічного світу Лісу Мавки імплементовані рослини і тварини із Червоної Книги України (чорний лелека, зубр, рись та інші). Разом із Всесвітнім фондом природи WWF в Україні оголошена довготривала благодійна акція «Дім для Рисі».

Експортувати українську культуру в усіх її проявах — традиції, ритуали, візуальне мистецтво, музика, та інші напрямки. Зокрема, костюми персонажів будуть розроблені українським дизайнером одягу Ольгою Навроцькою. Її дизайн поєднує елементи національної візуальної символіки, природні мотиви й елементи міфології — все, що знаходить відгук у тематиці фільму.

Екстер'єри фільму будуть засновані на реальних українських географічних локаціях, культурних і туристичних атракціях — таких, як ліси Карпат, село Вилкове, Буцький каньйон. Оригінальний саундтрек фільму буде створений відомими українськими музикантами, і представлять собою мікс фольклорних українських мелодій в сучасних аранжуваннях та спеціально написаних композицій. Український етно-хаус гурт ДахаБраха та мультиінструменталіст Максим Бережняк стали першими музикантами, що розпочали роботу над саундтреком.

МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ

Жанр: фентезі, історія кохання, комедія
Хронометраж: 85 хв.
Аудиторія: сімейна
Формат: 3D Stereo
Стиль: 3D анімація
Звук: Dolby Digital
Мова: англійська, українська, російська
Виробництво: Animagrad і FILM.UA
Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов
Режисер: Олександра Рубан
Сценарист: Ярослав Войцешек
Арт-директор: Крістіан Коскінен
Правовласник: Animagrad (FILM.UA Group)
Статус: у виробництві
Дата готовності: 2020
За підтримки Державного агентства України з питань кіно

ПАРТНЕРИ