Новини

ВИРОБНИЧІ ПЛАНИ СТУДІЇ ANIMAGRAD НА 2019-Й  РІК

14 лютого 2019
ВИРОБНИЧІ ПЛАНИ СТУДІЇ ANIMAGRAD НА 2019-Й  РІК

Студія Animagrad, випустивши минулого року найуспішніший український анімаційний фільм “Викрадена Принцеса: Руслан і Людмила”, не зупиняється на досягнутому і продовжує активно працювати над різноманітним анімаційним контентом. На цей рік заплановані роботи над проектами “Мавка. Лісова пісня”, “Роксолана”, “Академія Храбна” та “Клуб Всезнайків”. Які ж саме виробничі плани студії щодо кожного фільму та серіалу?

Повнометражний анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”. Поки виробництво знаходиться в активній стадії, ми продовжуємо розвивати та розширювати Всесвіт Мавки, і протягом цього року не раз розповімо про гучні угоди в розрізі ліцензування та мерчендайзингу. Про всі новинки ми будемо вчасно інформувати за допомогою наших інтернет-ресурсів.  

Повнометражний анімаційний фільм “Роксолана”. Це казкова версія зустрічі Роксолани та Сулеймана ще до того, як вони стали тією самою легендарною парою. Наша історія розкриє секрет тієї сили, завдяки якій все і сталося, і якою досі захоплюється весь світ. Як повідомлялось раніше, цей анімаційний фільм став одним із переможцем першого пітчингу кінопроектів патріотичного спрямування Міністерства культури України. Наразі “Роксолана” знаходиться в девелопменті. На цьому етапі Animagrad працює над арт-розробкою проекту, яка включатиме в себе створення базових елементів мультфільму: арт-біблії, основних персонажів, головних локацій та загальної стилістики. Орієнтовний рік готовності анімаційного фільму «Роксолана» - 2022 рік.

Таким чином, студія Animagrad формує концептуальну лінійку повнометражного анімаційного кіно, яке базується на унікальних, сильних жіночих персонажах з історичною, літературною та етнічною основою. Цими персонажами є героїня популярної поеми-казки - київська княгиня Міла;  Мавка - Берегиня та Душа Лісу із драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня” та з української міфології; султанша Роксолана - реальна історична особа, українська дівчина, яка довгий час правила Османською Імперією разом зі своїм чоловіком - султаном Сулейманом II.   

Анімаційний серіал “Академія Храбна”. Абсолютно новий продукт в лінійці Animagrad, і це перша анімація, яка розрахована на аудиторію 16+. Також це перший анімаційний серіальний проект студії, який орієнтується в першу чергу на іноземного глядача. Для девелопмента та просування проекту на міжнародних ринках було укладено угоду про партнерство з ісландською анімаційною студією GunHill (входить до складу Sagafilm), яка випускала анімаційний касовий хіт Ploey (в українському прокаті “Пташині Пригоди”). За жанром “Академія Храбна” буде цікавим та досить нестандартним поєднанням – науковою фантастикою, чорною комедією та пригодами. В центрі сюжету серіалу знаходиться видатний ісландський біохімік-мізантроп, який невиліковно хворий. Єдиний шанс для нього - знайти ліки самому, та часу лишається все менше. Вчений відкриває в Україні академію для обдарованих старшокласників, хоча насправді це лабораторія, де він випробовує саморобні препарати на дітях з високим IQ. Один сезон містиме 12 серій по 22-26 хвилин. В цьому році проект буде знаходиться на етапі девелопменту, братиме участь в іноземних пітчингах, форумах та конференціях.

Анімаційний серіал “Клуб всезнайків” (англійською WhizzKids). Проект пригодницько-освітнього серіалу для дітей молодших класів, як і “Роксолана”, став одним із переможців пітчингу міністерства культури України, що проводився влітку 2018 року. Головними героями мультсеріалу є маленькі хлопчик і дівчинка, які в компанії мудрого професора і собаки-робота переживають неймовірні пригоди та роблять дивовижні відкриття у царині історії, географії, фізики, біології, хімії та інших наук. В 2019-му році буде відбуватись підготовка до виробництва першого сезону, що складатиметься із 26 епізодів по 6 хвилин. До кінця 2020 року планується створити 2 сезони цього анімаційного серіалу, який покликаний розвивати в дітях природний інтерес до науки і навколишнього світу.

Важливо зазначити, що Animagrad входить до складу FULM.UA Group, є найбільшою в Україні анімаційною студією повного циклу, займається створенням повнометражної та серіальної анімації в технологіях 2D і 3D, а також виконує творчі та технічні завдання в області анімаційного виробництва для партнерів і клієнтів.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті Animagrad, Mavka, а також в наших соц. мережах: FacebookInstagram.

Інші новини