Новини

«Мавка. Лісова пісня»: новий трейлер анімаційного фільму, дата прем’єри в кінотеатрах та зіркові голоси персонажів

20 грудня 2021
«Мавка. Лісова пісня»: новий трейлер анімаційного фільму, дата прем’єри в кінотеатрах  та зіркові голоси персонажів

«Мавка. Лісова пісня» – найочікуваніший український мультфільм останніх років, і ось нарешті відомо день, коли можна буде купити квиток у кіно і всією родиною поринути у магію прадавнього Лісу Мавки. Проєкт створено за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації. Також в основі мультфільму – образи зі слов’янських міфів і легенд.  

У трейлері ви побачите як знайомих, так і нових персонажів, але почуєте їх уперше. Студія Animagrad поки не розкриває, чиїм саме голосом заговорить Мавка та решта героїв, проте вже відомо, що Лукаша озвучить харизматичний виконавець Артем Пивоваров, який вразив команду своїми акторськими здібностями.

 

«Це класний і крутий досвід – озвучити мультфільм! Особливо, якщо йдеться про одного з головних героїв стрічки «Мавка. Лісова пісня». Лукаш – неймовірно цікавий персонаж, і в нас багато спільного. Перш за все – це любов до музики», – ділиться враженнями Артем Пивоваров. 

Артем Пивоварова - Голос Лукаша

Акторка, шоувумен і мама трьох дітей, давня прихильниця Мавки Олена Кравець уперше спробувала себе в озвученні мультфільму. Вона подарувала свій голос головній лиходійці Килині, на яку чекає чудове перевтілення.

 Олена Кравець - Голос Килини

Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна озвучить войовничу Русалку Водяницю. Ця героїня неймовірно красива й ефектна, а голос Юлії робить її унікальною.

Юлія Саніна - Голос Русалки Водяниці

Співакові й актору DZIDZIO (Михайло Хома) дісталася роль буркотливого та невгамовного, проте розважливого друга Мавки – Шумника Гука. Гук ніби створений говорити голосом Михайла так органічно вони поєднуються. 

Михайло Хома (Dzidzio) - Голос Шумника Гука

Кожен персонаж анімаційного фільму наділений неповторним характером та зовнішністю, і їхні голоси мають доповнювати образи. Тому до озвучення анімаційних героїв будуть залучені й інші відомі українські зірки, чиї імена творці розкриватимуть поступово.

Головний посил нового трейлера втілено в безсмертній цитаті з «Лісової пісні»: «Я в серці маю те, що не вмирає!». Ця фраза проходить лейтмотивом крізь увесь мультфільм і повертає нас до творчої спадщини Лесі Українки. 

Окрему увагу в трейлері приділено локаціям, де розгортаються події. 

«У відео яскраво представлено Світ Лісу, на який нас надихнули праліси Карпат, та Світ Людей, де величні пагорби нагадують форму й візерунки великодніх писанок… Ми прагнули передати велич та красу недоторканої природи, тому Мавчин Ліс – не просто декорація, а повноцінний герой історії. А щоб глядачі максимально занурилися в автентичну й магічну атмосферу, ми підкреслили масштабність локацій та наповнили Ліс історіями дивовижних створінь», – розповідає Олег Маламуж, режисер мультфільму. Створювати фантазійні локації художникам допомагали консультанти зі Всесвітнього фонду дикої природи «WWF-Україна».

У січні 2022 року, напередодні найбільшого кіноринку European Film Market у рамках Берлінського кінофестивалю, Animagrad представить міжнародну версію трейлеру. І слова Лесі Українки пролунають на весь світ. Команда представлятиме мультфільм не лише в Берліні, а й на всіх найбільших галузевих фестивалях та кіноринках, включно з кіноринками Marché du Film (Канни, Франція) та American Film Market (Лос-Анджелес, США).

MAVKA

Поступово з анімаційного фільму проєкт «Мавка. Лісова пісня» виріс у багатогранний мультиплатформовий бренд — Всесвіт Мавки, що об'єднав людей із творчої, технологічної та бізнес-сфер, наукові й громадські інститути, державні структури. Мультфільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Слідкуйте за новинами проєкту на офіційних сторінках в Instagram та Facebook, а також на сайті