Новини

Animazing stories of Ukraine: анімаційна студія Animagrad стала головним партнером з організації Українського стенду на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Ансі

9 червня 2017
Animazing stories of Ukraine: анімаційна студія Animagrad стала головним партнером з організації Українського стенду на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Ансі

Стенд буде представлений на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту MIFA, який традиційно пройде в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі з 13 до 16 червня.  Разом зі студією Animagrad (FILM.UA Group) партнерами з організації стенду виступила «Українська анімаційна асоціація» UANIMA за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури України та Міністерства закордонних справ України.

Прес-конференція присвячена організації Українського стенду відбулася в кінотеатрі «Жовтень» 8 червня. Спікерами виступили Сергій Неретін, Перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно, Олена Голубєва, виконавчий директор Громадської Спілки «Українська анімаційна асоціація», Максим Прасолов, засновник студії Nеbeskey та Єгор Олесов, який на конференції представив повнометражну анімацію студії Animagrad (FILM.UA Group) «Викрадена Принцеса» і «Мавка. Лісова пісня», та анімаційний серіал «Мама поспішає додому» спільного виробництва Animagrad та продакшена Glowberry (FILM.UA Group).

«Анімація в сучасному світі розвивається значними темпами, та попит на анімаційний контент в самих різних жанрах і для самих різних аудиторій зростає рік від року. Важливість анімаційної індустрії складно переоцінити, адже це і можливість виробляти контент для міжнародної аудиторії, і чудовий шанс розповісти про нашу країну всьому світові, поділитися з ним нашою культурою, нашим гумором, нашим креативним потенціалом. І не варто забувати, що анімація - це не просто творчість. Вона може і має стати у нас, в Україні, як і в усьому світі, працюючим бізнесом, який буде забепечувати роботою тисячі людей, приносити прибуток, платити податки. Студія "Анімаград" багато працює у цьому напрямку, і ми не просто виробляємо фільми та серіали, а й активно просуваємо їх у світі. І той факт, що наш перший повнометражний фільм "Викрадена принцеса" проданий на більш ніж 20 територій, говорить про те, що ми на правильному шляху. Ми раді, що у нас з'явились партнери у цьому процесі. І сподіваємось, що всі разом ми побудуємо справжню анімаційну індустрію»,- зазначив Єгор Олесов, СEO студії Анімаград.

На фестиваль в Ансі Україна їде зі слоганом «Animazing stories of Ukraine». Такий меседж має продемонструвати сильну сторону української анімації, та ті напрацювання, що можуть бути комерційно привабливими та затребуваними світовим кінобізнесом: якісні, цікаві історії, ніколи не екранізовані раніше:  «Україна – це джерело певних історій, різних, унікальних художніх образів, не схожих ні на що інше» ,- зауважила Олена Голубєва, виконавчий директор «Української анімаційної асоціації» UANIMA.

«Ми бачимо як індустрія народжується на очах, і я вважаю, що важливо за цим спостерігати, та підтримувати. Україна поки що молода держава на анімаційній мапі світу. За підтримки нашого агентства, робота по розвитку анімації в країні ведеться, ми фінансуємо низку стрічок, поки що вони не вийшли на екрани. Сьогодні тут покажуть робочі матеріали одного з таких крутих анімаційних блокбастерів «Мавка. Лісова пісня»,- поділився під час конференції Сергій Неретін, Перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно.

З 13 до 16 червня на Українському стенді будуть представлені 9 провідних вітчизняних проектів, серед яких три – виробництва студії Анімаград:

  • повнометражний анімаційний фільм «Викрадена принцеса», прем’єра якого запланована на березень 2018 року;
  • повнометражний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», офіційна прем’єра тизера якого пройде 15 червня на Українському стенді в Ансі, а прем’єра мультфільму запланована на 2019 рік;
  • та анімаційний серіал «Мама поспішає додому», який став першим українським проектом, відібраним для участі в пітчингу MIFA в рамках фестивалю.

В склад української делегації також увійшов програмний директор Міжнародного фестивалю LINOLEUM, Анастасія Верлінська. Для LINOLEUM поїздка в Ансі – це гарна можливість знайти потенційних партнерів та налагодити міжнародну співпраці з європейськими колегами.  Фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM відбудеться в Києві з 28 вересня по 1 жовтня, його організатором виступить студія Анімаград.

Міжнародний фестиваль в Ансі існує більше ніж півстоліття. За цей час він став культовою подією в світі анімації, а володіння гран-прі фестивалю «Кристалом Ансі» за значимістю прирівнюють до отримання «Оскара».

Подачею проектів на ці та інші події займалася компанія Media Resources Management.

Інші новини