Новини

З сьогоднішнього дня перший тизер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» покажуть у кінотеатрах України, а в мережі його вже побачили більше мільйона глядачів по всьому світу

28 липня 2017
З сьогоднішнього дня перший тизер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» покажуть у кінотеатрах України, а в мережі його вже побачили більше мільйона глядачів по всьому світу

Такі вражаючі результати ролик показав усього за один тиждень із моменту його публікації 18 липня на YouTube-каналі  FILM.UA Group і на офіційній Facebook-сторінці анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Сумарна кількість переглядів ролику на всіх майданчиках (YouTube, Facebook і неофіційні веб-ресурси) перевищила 1 250 000 переглядів і продовжує зростати. Найбільший інтерес YouTube зафіксував серед глядачів з України, Росії, країн Азії і США. 

 «Фантастична робота аніматорів, має бути чудовий мультфільм! Обов’язково прийду на прем’єру зі своїми малюками!», «Мені дуже сподобалось. Гарно, дуже гарно, потрібно більше таких фільмів, навіть анімаційних, український фольклор – це душа України, і нехай весь світ знає, наскільки прекрасна ця країна, яка в неї щира душа і велике серце!», - коментували перший тизер «Мавки» користувачі соцмереж. За перший тиждень кількість підписників сторінки MAVKA у Facebook збільшилося в шість разів, тизер отримав 30 тисяч уподобань і понад вісім тисяч репостів. 

На своїх сторінках у соціальних мережах відео поділилися Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, генеральний директор StarLightMedia і керівник телеканалу СТБ Володимир Бородянський, дизайнер Лілія Пустовіт, поетеса Ліна Костенко, режисер Алан Бадоєв і фротмен групи ТНМК Олег (Фагот) Михайлюта, що говорить про величезний інтерес до проекту людей із абсолютно різних сфер діяльності, яких об’єднує любов до анімації та української культури. «Прекрасна тенденція – знімати анімаційні фільми за мотивами творів українських письменників! Упевнений, фільм із задоволенням будуть дивитися і діти, і дорослі! З нетерпінням чекаємо закінчення знімального процесу і офіційного релізу!», - поділився своїми враженнями від тизера Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Тизер зацікавив і світову індустріальну пресу:  Animation Magazine, Cartoon Brew, Animation World Network, 3DVF, The Calvert Journal та інші впливові видання опублікували на своїх порталах новину про мультфільм. «Україна готується зайняти своє місце на світовому ринку анімації», - пише про прем’єру тизера Cartoon Brew. Утретє за цей рік новина про «Мавку» з’явилася на сторінках лідера анімаційних ЗМІ у світі – Animation Magazine.

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами п'єси Лесі Українки “Лісова пісня”, а також на основі українських міфів і культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів і візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». А для створення саундтреку вже приєдналися відомі всьому світові музиканти «ДахаБраха». Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державної агенції України з питань кіно у вересні 2016 року і отримав державне фінансування в розмірі 30% від загального бюджету. Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» - кінець 2019 року. 

Інші новини