Новини

Мавка заговорить французькою: лідер світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group придбав права на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та франкомовних країнах

11 липня 2022
Мавка заговорить французькою: лідер світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group придбав права на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та франкомовних країнах

вітовий дистрибутор Universal Pictures Content Group придбав повний пакет прав на показ повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) у Франції та на франкомовних територіях. 

Для майбутнього кінотеатрального релізу мультфільм, включно із саундтреком, буде дубльовано французькою.

Євген Драчов, СЕО FILM.UA Distribution, так коментує нову угоду:

«Радіємо новому партнерству з лідером світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group, завдяки якому «Мавка» заговорить ще й французькою. З моменту перших презентацій проєкту на міжнародних кіноринках ми спостерігаємо величезне зацікавлення стрічкою з боку міжнародної профільної аудиторії. Раніше мультфільм було продано на понад 20 територій, до яких входять Італія, Іспанія, Швейцарія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки, ін. І наша команда продовжує працювати над тим, аби список держав, у яких відбудеться кінотеатральний реліз «Мавки», розширювався».

Проєкт «Мавка. Лісова пісня» популяризує самобутню українську культуру, цінності, традиції та має екологічну складову у партнерстві з WWF-Україна. Головна героїня фільму є уособленням сили духу українців. Мавка — унікальний жіночий персонаж з українських легенд та міфів, Душа Лісу, яка стає Берегинею, коли її домівці загрожує небезпека. Вона прагне миру і гармонії у своєму Світі — так само як і мешканці України сьогодні прагнуть у своєму. 

Нагадуємо, що попри війну робота над анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» триває. Він буде готовий вчасно, як і було анонсовано раніше — у 4-му кварталі 2022 року.

Universal Pictures Content Group

Universal Pictures Content Group — компанія зі штаб-квартирою у Лондоні, що виробляє різножанровий розважальний контент для дистрибуції у кінотеатрах, а також на ТБ та діджитал платформах по всьому світу. Universal Pictures Content Group є підрозділом Universal Filmed Entertainment Group (UFEG). UFEG здійснює виробництво, купівлю, продаж та дистрибуцію розважального контенту в різних медіаформатах для кінотеатрів, ТБ та інших платформ, а також для споживчих продуктів, інтерактивних ігор та розваг. До глобального підрозділу входять Universal Pictures, Focus Features, Universal Pictures Home Entertainment, Universal Brand Development, Fandango, DreamWorks Animation Film and Television. UFEG – частина медіакомпанії NBCUniversal, що є одним зі світових лідерів у галузях розробки, виробництва і збуту розважального, новинного та інформаційного контенту для міжнародної аудиторії.  NBCUniversal володіє та здійснює управління цінним портфоліо, до якого входять новинні та розважальні мережі, першокласна кінокомпанія, група телевізійних виробництв, загальновідомі тематичні парки, низка провідних інтернет-компаній. NBCUniversal є дочірньою компанією корпорації Comcast.

 

Інші новини