Новини

ЯК ЗВУЧИТЬ ВСЕСВІТ МАВКИ: ТВОРЦІ «МАВКИ. ЛІСОВОЇ ПІСНІ» ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ОРИГІНАЛЬНУ МУЗИКУ ДО МУЛЬТФІЛЬМУ

19 травня 2023
ЯК ЗВУЧИТЬ ВСЕСВІТ МАВКИ: ТВОРЦІ «МАВКИ. ЛІСОВОЇ ПІСНІ» ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ОРИГІНАЛЬНУ МУЗИКУ ДО МУЛЬТФІЛЬМУ

Студія Animagrad (FILM.UA Group) презентує збірку оркестрової музики до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», створену потужною україно-італійською командою. У її складі симфонічний оркестр «Віртуози Києва», Оксана Муха та Максим Бережнюк з України та Даріо Веро, Фабіо Патріньяні, Федеріко Солаццо, Барбада Баята і Фабріціо Де Кароліса з з Італії. Альбом містить 49 інструментальних мелодій, які передають загальний настрій мультфільму, а також демонструють багатство українських музичних мотивів. Прослухати плейлист можна на всіх музичних стримінгових сервісах, а трохи згодом, і на платформі YouTube.

Розмаїтий музичний світ Мавки створив італійський композитор Даріо Веро. Оригінальні теми його авторства занурюють глядача в магічну подорож Світом Лісу і Світом Людей та допомагають глибше відчути події, відтворені на екрані.

«Увесь мультфільм знайшов своє відображення в музиці, кожна його сцена має своє характерне звучання. Відтак під час перегляду глядачі мають змогу насолодитись широким спектром композицій — від м’яких піднесених мелодій, що зігрівають душу та натхненних динамічних звуків до драматичних мотивів, котрі посилюють кульмінаційні моменти. Основні теми присвячені головним героям: Мавці, Килині та Лукашу. Вони розкривають характери персонажів, яскравіше й точніше передають їхні наміри», — розповідає композитор Даріо Веро.

Збірка оригінальних тем до мультфільму є поєднанням класичної, етнічної, поп- та оригінальної української музики.

З українського боку над розробкою інструментальних композицій працювали: співачка, заслужена артистка України, переможниця 9-го сезону «Голосу країни» Оксана Муха, учасники всесвітньо відомого оркестру «Віртуози Києва» та мультиінструменталіст Максим Бережнюк. Вони об’єднали свої таланти задля того, щоб познайомити увесь світ із самобутньою традицією виконання, притаманною українським віртуозам.

Оксана Муха, названа «душею української пісні» за її виняткову техніку співу, подарувала композиціям характерної глибини. Максим Бережнюк виконав унікальну мелодію сопілки Лукаша, один з офіційних та найвідоміших саундтреків мультфільму, що знають і переспівують в усьому світі. Оркестр «Віртуози Києва» втілив у життя музичні теми, написані Даріо Веро.

Запис Мавчиних музичних тем відбувся на Forum Studios, легендарній студії в Римі. З італійської сторони до створення долучились лауреати міжнародних нагород, звукорежисери Фабіо Патріньяні, Федеріко Солаццо, Барбад Баят та Фабріціо Де Кароліс.

Прослухати альбом можна на всіх музичних платформах за посиланням.

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія». Генеральним медіапартнером проєкту є канал «1+1». 

Дізнайтесь більше про всі події, пов’язані з роботою над фільмом «Мавка. Лісова пісня», на його офіційних сторінках в Instagram, Facebook і  TikTok та на сайті фільму.