Новини

На телеканалі “1+1 Україна” покажуть найуспішніший український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”, прокат якого відбувся у 148 країнах світу

12 грудня 2023
На телеканалі “1+1 Україна” покажуть найуспішніший український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”, прокат якого відбувся у 148 країнах світу

1 січня о 20:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться всеукраїнська телепрем’єра найкасовішого українського анімаційного фільму за часів Незалежності “Мавка. Лісова пісня” виробництва студії Animagrad, FILM.UA Group.

В Україні «Мавка» здобула безпрецедентний успіх, встановивши рекорд серед національних фільмів за касовими зборами та кількістю проданих квитків за часів Незалежності. Також мультфільм став найуспішнішим анімаційним релізом в кінопрокаті України за усі часи, залишивши позаду всі голлівудські анімаційні хіти від Disney, Pixar, Illumination Entertainment тощо.

Проект створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів з української міфології. Цікавий факт, анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” увійшла у топ-5 запитів в Google за 2023 рік. 

«Мавка. Лісова пісня» - перший український анімаційний фільм, який вийшов у надширокий світовий кінопрокат: мультфільм побачили на великих екранах в 148 країнах світу. Більше всього квитків було придбано у Франції - понад 550 тисяч квитків, у Польщі - понад 480 тисяч квитків і т.д. Загальні касові збори сягнули позначки в понад $20 мільйонів. Душа Лісу заговорила 32 мовами, а в Україні до створення «Всесвіту Мавки» долучилося щонайменше 30 національних брендів.

Герої анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” заговорили голосами топових українських зірок. Мавку озвучила актриса Наталка Денисенко. Рухи та пластику Берегині Лісу подарувала прима-балерина Національної опери та народна артистка України Катерина Кухар. А співачка Христина Соловій виконала у мультфільмі дві Мавчині пісні.  Також відомо, що озвучили героїв Катерина Осадча, Ніна Матвієнко, Назар Задніпровський, Юлія Саніна Олег Скрипка, Олег Фагот Михайлюта, учасники етногурту “ДахаБраха” та Сергій Притула. Артем Пивоваров. 

Відео: https://youtu.be/XMNj2qLLZ7k 

Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов, Сергій Созановський
Режисери: Олег Маламуж, Олександра Рубан
Сценарист: Ярослав Войцешек
Арт-директор: Крістіан Коскінін
Дізнайтесь більше про проєкт «Мавка. Лісова пісня» на його офіційних сторінках в Instagram, Facebook і  TikTok та на сайті фільму.