Новини

ПРЕМ'ЄРА! Перший тизер анімаційного повнометражного фільму «Мавка. Лісова пісня»

18 липня 2017
ПРЕМ'ЄРА! Перший тизер анімаційного повнометражного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Сьогодні відео стало доступним на всіх офіційних ресурсах студії Анімаград і мультфільму «Мавка. Лісова пісня», а також на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group. 

І хоча до прем'єри мультфільму ще близько двох років, перший тизер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» вже наприкінці липня з'явиться на екранах українських кінотеатрів. Цей нестандартний хід обумовлений великим інтересом широкої глядацької аудиторії до проекту, який, нагадуємо, знаходиться на етапі розробки.  

«Наш тизер скоріше атмосферний, а не сюжетний. Його завдання – занурити глядачів у незвичайний лісовий світ Мавки, познайомити аудиторію з головною героїнею, показати її магічний зв'язок із природою і заявити Мавкину Вербу. А також означити деякі унікальні «фішки» проекту: Мавкині тату у вигляді язичницьких рун, які починають світитися від чарівної музики Лукаша, унікальне вбрання, створене самою природою (а насправді ретельно продумане Ольгою Навроцькою) і, звичайно ж, музику від ДахиБрахи, засновану на народній українській пісні – веснянці. Цей саундтрек – один із головних компонентів нашого тизера, багато в чому саме завдяки йому вдалося передати автентичність і глибину душі всього майбутнього проекту. Ну і щоб було зрозуміло, що у фільмі буде і гумор, - у нас фігурує невеликий гег із Котожабом», - говорить продюсер проекту Ірина Костюк.

На честь прем'єри на відкритій терасі одеського M1 Club Hotel відбулася закрита вечірка, яка зібрала відомих медіа-персон і селебріті: побачити тизер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» прийшли голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, митці Маша Шубіна та Ілля Чічкан, ведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча, телеведучі Тала Калатай та Ганна Безулик, дизайнери Лілія Пустовіт та Лілія Літковська, президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко та інші друзі і партнери FILM.UA Group. Вони стали першими глядачами тизера в Україні, і команда мультфільму з хвилюванням чекала на їхню реакцію.

«Нагадаю, що ми вже робили європейську презентацію тизера в Ансі і отримали масу позитивних відгуків від іноземної аудиторії. Але показати його тут, на батьківщині, зовсім інше – це й інший рівень очікування від нас як від команди, і інший рівень залученості глядачів у сам образ героїні, у її світ, у музику фільму. І мурахи по шкірі під час перегляду – це не тільки результат роботи студії Animagrad. Це голос крові – нам усім був потрібний проект, подібний до «Мавки», - ділиться враженнями Анна Єлісєєва.  

Відчути себе частиною магічного Всесвіту Мавки гостям вечірки допомогли сюрпризи, підготовлені командою мультфільму: зануритись у національний колорит і «приміряти» на себе Mavka style усі присутні змогли завдяки тимчасовим тату, які повторюють руни з фільму, і хендмейд-вінкам із живих квітів.  

Дизайнер Ольга Навроцька, художник по костюмах мультфільму «Мавка. Лісова пісня», представила українській публіці першу офіційну капсульну колекцію  MAVKA. Жіночні силуети шовкових суконь і сорочок прикрашені квітами і орнаментами, які були використані у вбранні Мавки в тизері, а далі з'являться і в самому мультфільмі.

«Наша Мавка – древня містична істота, вона може бути різною, як сама природа. Вона – день і ніч, квіткові поля і зелений ліс, вогонь і вода. У своїх сукнях я намагалася передати відчуття світу і образу Мавки через поєднання казкових орнаментів і квіткових елементів. Так виникли шість суконь, шість настроїв-станів», - поділилася концепцією нової колекції Ольга Навроцька.  

Перші вбрання з цієї колекції Ольга створила для продюсерів фільму Ірини Костюк і Анни Єлісеєвої. Яскраві образи вже не раз допомогли команді проекту успішно презентувати мультфільм на міжнародних пітчингах і кіноринках, і саме в них продюсери, а також режисер картини Саша Рубан були і в цей вечір. Вони і представили відео тизера гостям.  

На цьому сюрпризи і прем’єри не скінчилися. Після енергійного виступу Фагота і гурту ТНМК, присвяченого найближчому кінотеатральному релізу FILM.UA Group, фентезі-фільму «Сторожова застава» (виробництво «Кінороб»), на сцену вийшов DJRavin – улюбленець французької публіки і резидент культового паризького клубу Buddha Bar. На початку свого сету він виконав ремікс на головну музичну тему мультфільму «Мавка» - мелодію сопілки Лукаша. 

«Цей трек зворушив мене своєю емоційністю та етнічними мотивами, з усіма цими флейтами і незвичайною манерою виконання. Я дуже схвильований, це був для мене виклик, і я з задоволенням його прийняв», - зізнався діджей. 

«Офіційна прем’єра тизера «Мавки» стала не тільки довгоочікуваною подією для широкої аудиторії, а й дуже важливим кроком у творчій реалізації для команди студії Animagrad, яка зараз активно працює і над іншими проектами, у тому числі над першим повнометражним анімаційним фільмом студії «Викрадена принцеса», - коментує Єгор Олєсов, СЕО Animagrad. – Якість анімації, яскравий арт, сильний креатив і, головне, віра у свою справу найкращих художників і аніматорів України, яких нам удалося зібрати в нашій студії – усе це дозволяє сподіватися на те, що українська анімація дуже скоро стане поруч із проектами світового рівня!»

Міжнародна версія тизера доступна на YouTube-каналі FILM.UA Group. Українську версію можна переглянути в соціальній мережі facebook на сторінці проекту «Мавка. Лісова пісня», а спеціально для Instagram-акаунту мультфільму було підготовлено коротку версію тизера.  

Відео-звіт з вечірки, присвяченої презентації першого тизеру анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», дивіться на YouTube-каналі студії Animagrad.

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами п'єси Лесі Українки “Лісова пісня”, а також на основі українських міфів і культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів і візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». А для створення саундтреку вже приєдналися відомі всьому світові музиканти «ДахаБраха». Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державної агенції України з питань кіно у вересні 2016 року і отримав державне фінансування в розмірі 30% від загального бюджету. Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» - кінець 2019 року.  

Інші новини