Новини

Мавка підтримує новорічну благодійну кампанію Всесвітнього фонду природи WWF-Україна

30 грудня 2020
Мавка підтримує новорічну благодійну кампанію Всесвітнього фонду природи WWF-Україна

З 14 грудня по 14 січня триває традиційна новорічна кампанія Всесвітнього фонду природи WWF-Україна, партнером якого є анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня». Цього року вона має назву «Твариновий Рік» і присвячена десятьом особливим тваринам, які мешкають в Україні та потребують уваги до збереження їхніх природних домівок. 

Ми стали інформаційним партнером цієї благодійної ініціативи. Адже екологічна складова нашого мультфільму є однією з головних: ми прагнемо привернути увагу до проблем довкілля і тварин, що перебувають на межі зникнення. Саме тому серед героїв анімаційного фільму з’являться представники фауни та флори, що занесені у Червону Книгу України. Наприклад, рись євразійська з дитинчам, що стали символами спільної з WWF акції «Врятуємо рись!», лелека чорний, ведмідь бурий та інші. 

Підтримайте новорічну благодійну кампанію WWF-Україна разом із нами та зробіть подарунок диким тваринам!

На сторінці кампанії  можна дізнатися про кожен із десяти видів диких тварин в Україні, які перебувають під загрозою зникнення, і зробити благодійний внесок на відновлення їхніх домівок. Що для цього робить WWF? У планах нашого партнера на наступний 2021 рік – робота з ідентифікації та заповіданню найцінніших лісів України, зокрема пралісів, вивчення та захист екологічних коридорів між Україною та іншими державами, поширення практик мирного співіснування з великими хижаками, посилення відповідальності за нелегальне полювання, відновлення річок та шляхів міграції риб.

Нагадаємо, що 2018 року WWF-Україна спільно з анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» започаткували всеукраїнську довгострокову благодійну акцію «Врятуємо рись!», мета якої допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Минулого року WWF-Україна проводив різдвяну кампанію зі збору коштів для досліджень популяцій рисі. Зібрані гроші були спрямовані на вивчення популяції євразійської рисі на Поліссі та поліпшення умов в ареалах її проживання. Зокрема, було закуплено десять фотопасток, що фіксують рисей на певних локаціях, для Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Це сприяє вивченню тварин та допомагає спланувати подальші дії для поліпшення умов їхнього життя.

 

Інші новини