Новини

До «Всесвіту Мавки» долучилася одна з топ-компаній на ринку – «Галичина»!

10 грудня 2019
До «Всесвіту Мавки» долучилася одна з топ-компаній на ринку – «Галичина»!

Нова колаборація «Всесвіту Мавки»: у світ виходить лінійка йогуртів від молочної компанії «Галичина», натхненна брендом «Мавка»!

Галичину знають в усій країні як регіон, який ревно оберігає українські традиції, пишається своєю автентичністю та екологічною чистотою. І продукція молочної компанії «Галичина», природно, є гідним представником цього краю.

Цінності МК «Галичина» та бренду «Мавка» збігаються: турбота про рідну природу, увага до українських звичаїв та унікальності нашої культури.  Вони поєднують любов до традицій і найсучасніші технології, створюють неповторні та близькі кожному українцеві речі. Отже, ця колаборація просто мала відбутися. Відтепер в мережах супермаркетів «Сільпо», VARUS, BILLA, а на початку наступного року і в інших торгівельних мережах – йогурти від МК «Галичина» та Мавки!

«Молочна компанія «Галичина» – це винятково національне підприємство: за власністю, за сировиною, за цінностями. Мода на українське – дуже важливий і потрібний тренд для нашої країни. І бренд радо підтримує популяризацію автентичної культури, міфології та поезії. Ми, як український виробник, раді підтримати національний культурний продукт. Адже коли співпраця базується на спільних цінностях, таких як чистота, натуральність, краса природи, – проект стає успішним, – коментує директор з маркетингу компанії «Галичина» Оксана Андрушків. –  Героїня «Лісової пісні» Мавка – це уособлення чистої природної краси. А для «Галичини» посил «чиста краса» – один із ключових у комунікації з нашими споживачами».

Яскраві упакування нових продуктів прикрашені зображеннями Мавки у трьох чарівних образах. Спеціально для них були розроблені три нові дизайни аксесуарів – вінків на голові Берегині Лісу. Вони складаються з ягід, смак яких подарований йогурту: полуниці, малині та чорниці. Це традиційні лісові запашні ягоди, які є звичними для України. А ще на пакуванні можна побачити й інших героїв анімаційного фільму: шумника Гука, Мохушів та Жабокиця Квуся. Йогурт випускається у двох форматах – питний у 300-грамовій пляшечці та густий у 170-грамовій баночці.


«Надзвичайно радісно бачити, як флагманські українські виробники починають співпрацювати з Мавкою. Цього року портфель бренду поповнився багатьма чудовими колабораціями. Проте «Галичина» займає особливе місце у «Всесвіті Мавки». Ще до старту співпраці ми звернули увагу на сучасну та дуже автентичну кампанію партнерів, спрямовану на підлітків та молодь. Ми дивимося в один бік та працюємо з однією аудиторією, як за віковими, так і за ціннісними характеристиками. Дуже раді, що бренд «Мавка» продовжує розвиватися, та переконуємось, що своїм продуктом приносимо позитивні зміни на ринок ліцензування в цілому та для наших партнерів зокрема», – зазначає продюсер Ірина Костюк.

Всесвіт Мавки нещодавно поповнився колабораціями з такими відомими брендами, як «Сільпо» – відкрився флагманський супермаркет, оформлений ілюстраціями з мультфільму; Lantmannen AXA і ТМ «Лукас» – надійшли у продаж сухі сніданки «Мавка» START! та цукерки й подарункові набори солодощів. Раніше за ліцензійними угодами були створені: колекція суконь MAVKA BY NAVRO від відомої української дизайнерки Ольги Навроцької; лімітована серія кулонів «Мавчин Оберіг» від ювелірного дому OBERIG Jewelry; брендована серія книжок від видавництва «Київський Дім Книги»; гобелени ручної роботи від майстерні «Соломія» та AR-додаток від розробників Signal Red.

 

 

Інші новини